Klepsydra internetowa

Klepsydra internetowa to nasza najnowsza propozycja dotycząca informowania Rodziny oraz Przyjaciół o stracie Bliskiej Osoby, z wykorzystaniem wiadomości e-mail, mediów społecznościowych oraz naszej strony internetowej. Ta nowoczesna usługa, wspierać będzie osobę organizującą ceremonię pogrzebową w przekazywaniu powiadomień dotyczących zbliżającej się uroczystości. 

Co to jest iKlepsydra?

iKlepsydra to kompleksowe powiadomienie rodziny oraz znajomych o ceremonii pogrzebowej, której przygotowaniem w imieniu osoby organizującej zajmuje się pracownik Zakładu Pogrzebowego - Calia Różańscy. W skład usługi wchodzi wiadomość e-mail z interaktywnym linkiem oraz specjalna spersonalizowana stroną dotycząca nadchodzącej uroczystości pogrzebowej, zawierającą wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące osoby zmarłej oraz ceremonii pogrzebowej - m.in. zdjęcie, imię i nazwisko osoby zmarłej, miejsce pochówku wraz z interaktywną mapą dojazdu do Cmentarza oraz innych specjalnych notatek od Rodziny - na przykład prośby o nieskładanie kondolencji w czasie trwania ceremonii. iKlepsydrę można będzie udostępnić najbliższej rodzinie za pośrednictwem wiadomości a-mail oraz udostępnić znajomym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Możliwe jest również przygotowanie osobnej informacji o miejscu pożegnania, miejscu konsolacji oraz o rocznicowej mszy w intencji zmarłego.

W najbliższej przyszłości, powiadomieni w ten sposób uczestnicy ceremonii pogrzebowej, będą mogli domówić w naszym zakładzie kwiaty z wykorzystaniem płatności online.

Linki do nadchodzących uroczystości pogrzebowych pojawiać się będą również, na poniższej stronie.

Obecnie brak nadchodzących wydarzeń
Calia Różańscy - Logo
Całodobowy kontakt
w/s przewozu zmarłych
 Tel kom: 601-40-35-38
  • Ikona - Dołącz do nas na facebook
  • Ikona - obserwuj nas na Instagram