Usługi kamieniarskie

Świadczymy kompleksowe usługi kamieniarstwa nagrobkowego w Czeladzi, Będzinie, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej oraz na terenie całego województwa śląskiego.

Materiały, które wykorzystujemy w naszym zakładzie kamieniarskim w Czeladzi, pochodzą tylko od profesjonalnych i sprawdzonych producentów. Nasi główni dostawcy to polskie firmy z wieloletnią tradycją, które zaopatrują nas w najlepszej jakości granit i marmur oraz materiały do tworzenia artystycznej grafiki. To bardzo ważne, jeśli chcemy, by nagrobek był wytrzymały i estetyczny przez długie lata. 

.

Realizacja zlecenia obejmuje:

  • projekt,

  • wykonanie,

  • montaż.

Przy wyborze wzoru nagrobka, mogą Państwo skorzystać z naszego katalogu lub przedstawić własny pomysł, który zainspiruje naszych projektantów.

Jeśli mają Państwo własną wizję projektu, chętnie ją zrealizujemy! Służymy poradą oraz  oprogramowaniem do wizualizacji zleceń, dzięki któremu wspólnie stworzymy wymarzony przez Państwa projekt.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane możliwie jak najszybciej, a oferowany towar i usługa był najwyższej jakości.

Masz pytanie lub potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu.

Galeria nagrobków

Wzory pomników i nagrobków, zamieszczonych w naszych galeriach często są inspiracją dla osób, niezdecydowanych. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi projektami nagrobków, grafiki nagrobkowej oraz pozostałych akcesoriów nagrobkowych.

Nagrobki
Nagrobki granitowe
Grafika na szkle
Tablice nagrobkowe na szkle hartowanym
Ławki cmentarne
Ławki przygrobowe - składane, z oparciem, zeskrzynką różnej wielkości
Fotografia na ceramice i krysztale
Fotografia na ceramice i krysztale
Litery nagrobkowe
Litery piaskowane
Litery kute
Litery metalowe
Rzeźba z kamienia
Aniołek z marmuru na nagrobek
Rozwiń
Calia Różańscy - Logo
Całodobowy kontakt
w/s przewozu zmarłych
 Tel kom: 601-40-35-38
  • Ikona - Dołącz do nas na facebook
  • Ikona - obserwuj nas na Instagram