G-KXN3C22MSY
top of page
Szklana tablica nagrobkowa z Aniołkiem w tle.webp
Całodobowy
kontakt i przewóz:
+48 601-40-35-38
+48 (32) 265-23-35
  • Ikona - Dołącz do nas na facebook
logo g+

Kwiaty pogrzebowe - wieńce, wiązanki i bukiety kondolencyjne

 

...."Kwiaty towarzyszą nam przez całe życie, w chwilach wyjątkowych, ważnych momentach i w szarej rzeczywistości.
Wyrażają nasze uczucia, są dowodem szacunku, sympatii, czasem wyrazem podziękowania"...

Pogrzeb to chwila pożegnania bliskiej osoby. Częścią oprawy ceremonii pogrzebowej oraz oznaką przywiązania i szacunku do zmarłej osoby są kwiaty. Jakie kwiaty wybrać na ostatnie pożegnanie? Kompozycje kwiatowe na pogrzeb i cmentarz to kwestia bardzo osobista – pomożemy dokonać odpowiedniego wyboru.

Firma pogrzebowa Calia Różańscy dbając o najwyższą jakość świadczonych usług, współpracuje z jedną z najlepszych florystek w regionie.

Zapewniamy bogaty wybór kompozycji z żywych kwiatów na pogrzeb, tak aby odpowiadały one Państwa indywidualnym potrzebom. Oferujemy pięknie skomponowane wieńce pogrzebowe oraz inne kompozycje kwiatowe. Istnieje możliwość zamówienia produktów z katalogu lub według indywidualnego życzenia.

 

Kwiaty są zawsze świeże, sprowadzane w dniu poprzedzającym ceremonię pogrzebu, aby jak najdłużej zachowały piękny wygląd, a jednocześnie pięknie się rozbiły. Na wstęgach wypisujemy epitafium według wzoru albo coś bardziej osobistego, zgodnie z życzeniami zamawiającego. Wybrane kompozycje dostarczane są przez nasz zakład w dniu ceremonii pogrzebowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami kwiatowymi według poniższych rodzajów kompozycji.

bottom of page