G-KXN3C22MSY
top of page
Szklana tablica nagrobkowa z Aniołkiem w tle.webp

Trumny

W ciągłej sprzedaży oferujemy szeroki wybór trumien dębowych oraz z "drewna miękkiego", jak również trumny do spopielenia. Nasza oferta została zbudowana w taki sposób, aby ceny trumien były dopasowane do każdego budżetu. Ponieważ nasz zakład pogrzebowy współpracuje z wieloma producentami trumien w Polsce dostępność poszczególnych produktów może się różnić w zależności od stanów magazynowych i zainteresowania konkretnym modelem w danej chwili.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii wiązanek na trumnę, dzięki którym organizowana przez Państwa ceremonia pogrzebowa będzie jeszcze piękniejsza.

Urny

W ciągłej sprzedaży oferujemy szeroki wybór urn: kamiennych, drewnianych, blaszanych, mosiężnych, ze szkła oraz konglomeratu. Nasza oferta została zbudowana w taki sposób, aby ceny urn były dopasowane do każdego budżetu. Ponieważ nasz zakład pogrzebowy współpracuje z wieloma producentami urn w Polsce dostępność poszczególnych produktów może się różnić w zależności od stanów magazynowych i zainteresowania konkretnym modelem w danej chwili

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii wiązanek urnowych, dzięki którym organizowana przez Państwa ceremonia pogrzebowa będzie jeszcze piękniejsza.

urny kamienne - onyx
press to zoom
urny drewniane ręcznie malowane
press to zoom
urny blaszane
press to zoom
urny mosiężne
press to zoom
urny szklane
press to zoom
urny z konglomeratu
press to zoom
1/1

Tabliczki pogrzebowe

W ofercie posiadamy szeroki wybór tabliczek ze stali nierdzewnej na trumny, urny i krzyże. Wszystkie tabliczki posiadają wytrzymałość na warunki atmosferyczne to znaczy zabezpieczone są przed płowieniem i ścieraniem w gwarantowanym 5 letnim okresie ekspozycji na cmentarzu.

Galeria w przebudowie, Zapraszamy wkrótce.

bottom of page