G-KXN3C22MSY
top of page
Szklana tablica nagrobkowa z Aniołkiem w tle.webp

Trumny

W ciągłej sprzedaży oferujemy szeroki wybór trumien dębowych oraz z "drewna miękkiego", jak również trumny do spopielenia. Nasza oferta została zbudowana w taki sposób, aby ceny trumien były dopasowane do każdego budżetu. Ponieważ nasz zakład pogrzebowy współpracuje z wieloma producentami trumien w Polsce dostępność poszczególnych produktów może się różnić w zależności od stanów magazynowych i zainteresowania konkretnym modelem w danej chwili.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii wiązanek na trumnę, dzięki którym organizowana przez Państwa ceremonia pogrzebowa będzie jeszcze piękniejsza.

Urny

W ciągłej sprzedaży oferujemy szeroki wybór urn: kamiennych, drewnianych, blaszanych, mosiężnych, ze szkła oraz konglomeratu. Nasza oferta została zbudowana w taki sposób, aby ceny urn były dopasowane do każdego budżetu. Ponieważ nasz zakład pogrzebowy współpracuje z wieloma producentami urn w Polsce dostępność poszczególnych produktów może się różnić w zależności od stanów magazynowych i zainteresowania konkretnym modelem w danej chwili

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii wiązanek urnowych, dzięki którym organizowana przez Państwa ceremonia pogrzebowa będzie jeszcze piękniejsza.

Całodobowy
kontakt i przewóz:
+48 601-40-35-38
+48 (32) 265-23-35
  • Ikona - Dołącz do nas na facebook
logo g+
bottom of page