G-KXN3C22MSY
top of page
Szklana tablica nagrobkowa z Aniołkiem w tle.webp
Całodobowy
kontakt i przewóz:
+48 601-40-35-38
+48 (32) 265-23-35
  • Ikona - Dołącz do nas na facebook
logo g+

Kompleksowe usługi pogrzebowe

 

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwoliły na przygotowanie kompleksowej obsługi pogrzebu.
 
W skład oferowanych przez nas usług pogrzebowych wchodzą następujące działania:
 
CAŁODOBOWY PRZEWÓZ ZMARŁYCH

Nasza Firma Pogrzebowa zorganizuje sprawny transport zwłok z każdego miejsca do punktu docelowego. Oferujemy całodobowy przewóz zmarłych z domu, z hospicjum, ze szpitala, i innych lokalizacji do naszego prosektorium. Kontakt telefoniczny w sprawie przewozu osoby zmarłej -  +48-601-40-35-38 - jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę, również w dni wolne od pracy i święta.

 

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT ZMARŁYCH 

 

Od samego początku istnienia Zakładu Usług Pogrzebowych zajmujemy się międzynarodowym przewozem Zmarłych. Zakład Pogrzebowy Calia Różańscy w imieniu Rodziny dopełnia wszelkich niezbędnych formalności potrzebnych do przewozu Osoby Zmarłej. Organizujemy transportu ciała Zmarłego certyfikowanymi karawanami, przy użyciu specjalnych trumien przeznaczonych do długotrwałego przewozu ciała. Dbamy o godność Zmarłego podczas transportu.
 

PROSEKTORIUM I CHŁODNIA

 

Posiadanie własnego prosektorium oraz chłodni przez Zakład Pogrzebowy Calia Różańscy sprawia, że jest on w stanie zagwarantować najwyższą jakość obsługi i tym samym przechowywania i przygotowania ciała Osoby Zmarłej do pogrzebu, w jednym miejscu.

KAPLICA POŻEGNAŃ 

 

Nasza firma udostępnia własną kaplicę pożegnalną - położoną w Czeladzi przy ulicy Przełajskiej 98 - w której nawet liczna grupa osób pożegna w ciszy i z godnością Osobę Zmarłą .

POMOC W FORMALNOŚCIACH POGRZEBOWYCH

Oferujemy nieodpłatną pomoc przy składaniu wniosku o zasiłek pogrzebowy oraz umożliwiamy rozliczenie kosztów zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, WBE, ZER MSWiA oraz biurze emerytalnym SW, na miejscu w naszym Biurze Pogrzebowym.

 

UBIERANIE ZMARŁEGO

 

Dokładamy wszelkich starań, aby wizerunek osoby zmarłej podczas ostatniego pożegnania był jak najbardziej zbliżony do tego, jak wyglądała ona przed śmiercią. Oferujemy toaletę pośmiertną, ubieranie zmarłego w odzież wybraną przez bliskich, zabezpieczenie ciała przed wydostaniem się płynów ustrojowych, a nawet balsamację.


KREMACJA

 

Oferujemy nie tylko tradycyjne chowanie ciała w trumnie, lecz także kremację. Przed dokonaniem usługi kremacji zwłok, Rodzina Zmarłego ma możliwość pożegnania się z Bliską Osobą w kaplicy przy otwartej trumnie. Po pożegnaniu Osoba Zmarła zostaje przewieziona do krematorium, gdzie następuje spopielenie ciała. Po procesie spopielenia ciało zostanie umieszczone w wybranej przez Państwa urnie.

TRUMNY i URNY POGRZEBOWE

 

W naszym domu pogrzebowym dysponujemy bogatym wyborem produktów łączących wysoką jakość z atrakcyjną ceną.

Duży wybór trumien i urn jest stale prezentowany w Biurze Pogrzebowym. Ta ekspozycja pozwala dokładnie obejrzeć wzór, sposób wykonania trumny czy urny i dokonać odpowiedniego wyboru.

KWIATY POGRZEBOWE

 

Częścią oprawy ceremonii pogrzebowej oraz oznaką przywiązania i szacunku do zmarłej osoby są kwiaty pogrzebowe. Oferujemy duży wybór kwiatów pogrzebowych - wieńców, wiązanek, stroików urnowych oraz wiązanek na trumnę. Zamówione kwiaty transportujemy do kościoła i na cmentarz, więc nie muszą się państwo martwić czy zdąża je państwo odebrać przed Ceremonią. Ponadto gwarantujemy, że nasze kompozycje wykonane są zawsze ze świeżo ściętych kwiatów. 

 

OPRAWA MUZYCZNA POGRZEBU

 

Dla tych z Państwa, którzy pragną podkreślić ważność żegnanej Osoby Zmarłej, oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną. Melodia wygrywana na skrzypcach, trąbce lub z udziałem orkiestry z pewnością to podkreśli.

 

ORGANIZACJA TRANSPORTU DLA UCZESTNIKÓW POGRZEBU

 

W przypadku znacznej odległości, pomiędzy miejscem organizowanej ceremonii pogrzebowej a miejscem spoczynku lub braku własnego transportu dla znacznej grupy uczestników pogrzebu, oferujemy naszą pomoc w zorganizowaniu transportu w formie busów lub autokarów.

OBSŁUGA CEREMONII POGRZEBOWYCH

 

Wiedząc, jak trudno jest pogodzić się ze stratą bliskiej osoby, oferujemy pełne wsparcie i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowych. Sprawnie i w sposób kompleksowy zorganizujemy pogrzeb religijny niezależnie od wyznania lub zajmiemy się przygotowaniem uroczystości świeckiej.
 

ORGANIZOWANIE POGRZEBÓW ŚWIECKICH Z MISTRZEM CEREMONII
 
Świeckie pogrzeby to usługa pogrzebowa, którą organizuje się zazwyczaj dla osób, nie wyznających w ciągu życia światopoglądu religijnego. Świecki pogrzeb zwykle niewiele różni się w swoim przebiegu od pogrzebu religijnego. Podstawową różnicą jest brak osoby duchownej podczas ceremonii pogrzebowej. Zapewniamy wówczas udział Mistrza Ceremonii Świeckich, który poprowadzi całą uroczystość. Inny jest także dobór akcesoriów funeralnych, przede wszystkim takich, które nie są zdobione symbolami religijnymi. 

TABLICZKI POGRZEBOWE

 

Dla oznaczenia miejsca spoczynku przed postawienie nagrobka nasz zakład oferuje odporne na wszelkie niekorzystne czynniki zewnętrzne tabliczki metalowe. Każda z naszych propozycji wykonana jest z wysokogatunkowego materiału, dzięki czemu mogą Państwo mieć pewność, że napis nie zetrze się ani nie ulegnie wyblaknięciu.

 

bottom of page