G-KXN3C22MSY
top of page
Szklana tablica nagrobkowa z Aniołkiem w tle.webp
Całodobowy
kontakt i przewóz:
+48 601-40-35-38
+48 (32) 265-23-35
  • Ikona - Dołącz do nas na facebook
logo g+

Szanowni Państwo

Śmierć bliskiej nam osoby niewątpliwie sprawia każdemu z nas ogromny ból. To czas nostalgii, wspomnień i myśli - co dalej?". Choć nie chcemy się rozstawać, śmierć zmusza nas do pożegnania. Dlatego pragniemy pomóc Państwu, w tak tragicznej chwili, zorganizować godny pogrzeb zmarłej osobie, a także pomóc we wszystkich formalnościach z tym związanych.

Nasza Firma Pogrzebowa została założona 1992 roku przez małżonków Irenę i Janusza Różańskich, mających już wieloletnie doświadczenie w zawodzie laboranta technika prosektorium, czyli przygotowania zmarłych do pogrzebu. Doświadczenia zdobywane przez wiele lat zostały przekazane dzieciom Mariuszowi i Iwonie Różańskim, którzy w 2000 r. przejęli prowadzenie firmy.

 

Od 2003 r. nastąpiły duże zmiany mające na celu zmniejszenie kosztów pogrzebu i skrócenia realizacji przygotowania "uroczystości pogrzebowych" oraz zwiększenie usług wykonywanych na rzecz rodzin. W 2006 r. Spółka Cywilna przekształciła się w Sp. z o.o. dając tym samym możliwości zwiększenia zakresu usług.

Siedziba naszej firmy oraz biuro Zakładu Pogrzebowego Calia Różańscy Sp.z o.o., znajdujący się w Czeladzi przy ul.Szpitalnej 19. 

Wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu uroczystości ostatniego pożegnania, które zawsze odbywa się w smutnej atmosferze trudnych dla Państwa chwil, pozwoliło na wypracowanie specjalistycznych procedur i standardów obsługi Klienta. Od wielu lat z profesjonalizmem otaczamy kompleksową opieką Rodziny, pogrążone w bólu i smutku, które pragną godnie pożegnać swoich Najbliższych.

W naszym Zakładzie Pogrzebowym Calia Różańscy w Czeladzi pracują wysokiej klasy specjaliści, potrafiący pomóc i doradzić Państwu w kompleksowym przygotowaniu pochówku ukochanej osoby. Każdej Rodzinie - niezależnie od wybranego rodzaju oraz wystawności ceremonii pogrzebowej - gwarantujemy godne pożegnanie z Bliskim.

 

Nasz zakład pogrzebowy oferuje Kompleksowe Usługi Pogrzebowe w Czeladzi:

- Pogrzeby różnych wyznań,

- Rozliczenie kosztów pogrzebu w ramach należnego zasiłku pogrzebowego ZUS od ręki w biurze zakładu,

- Odbiór zmarłego z domu lub wskazanego adresu przez całą dobę, we wszystkie dni roku,

- Nowoczesna chłodnia,

- Kaplica przedpogrzebowa,

- Eleganckie, specjalistyczne samochody pogrzebowe,

- Trumny dębowe i drzewa miękkiego,

- Urny: ceramiczne, kamienne, drewniane, metalowe,

- Tabliczki: metalowe, plastikowe,

- Kwiaty, wiązanki, wieńce,

- Relikwiarze,

- Krzyże nagrobne,

- Klepsydry różne wzory drukowane w biurze,

- Nekrologi w prasie,

- Zdjęcia na porcelanie,

- Balsamacja zmarłych,

- Przygotowanie zmarłych przy zastosowaniu nowoczesnej techniki i materiałów tanatokosmetyki,

- Przewóz uczestników pogrzebu,

- Muzyczna oprawa pogrzebów: orkiestra, trąbka, skrzypce,

- Kremacja spopielenie zmarłych,

- Mistrz ceremonii,

bottom of page