G-KXN3C22MSY
top of page
Szklana tablica nagrobkowa z Aniołkiem w tle.webp
Całodobowy
kontakt i przewóz:
+48 601-40-35-38
+48 (32) 265-23-35
  • Ikona - Dołącz do nas na facebook
logo g+
tabliczki_cmentarne

Tabliczki pogrzebowe

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór tabliczek ze stali nierdzewnej na trumny, urny i nagrobki, które wykonywane są w kolorze: złotym, srebrnym, czarnym lub białym

Tabliczki cmentarne mogą mieć kształt tarczy większej lub mniejszej (dziecięcej), owalu lub prostokąta. 

 

Treść i wizerunki naniesione są za pomocą wydruku laserowego oraz zabezpieczone przed płowieniem i ścieraniem.

Na jednej tabliczce można umieścić dane maksymalnie 3 osób, wówczas kształt tabliczki jest nieco większy i ma formę pionowego prostokąta.

Wykonanie tabliczki możesz nam zlecić podczas ustalania elementów ceremonii pogrzebowej, bądź niezależnie, poprzez osobisty wizytę w naszym biurze lub formie telefonicznego zamówienia, a my od razu  po opłaceniu zamówienia przystąpimy do jego realizacji! Czas realizacji zamówienia to zazwyczaj 1-2 dni.

Tabliczki cmentarne ze zdjęciem

Od niedawna pojawiły się w naszej ofercie tabliczki ze zdjęciem ukochanej osoby, które pozwoli Ci przywołać w pamięci, wizerunek  zmarłej osoby podczas organizowanej ceremonii pogrzebowej oraz podczas odwiedzin grobu zmarłego na cmentarzu.

Podczas realizacji Twojego zamówienia używamy tylko wysokiej jakości materiałów - aluminium oraz specjalnych laminatów, w kolorach: złotym, srebrnym, czarnym i białym, tak aby Twoja tabliczka wytrzymała jak najdłużej, nie blaknąc pod wpływem słońca.

Jak zamówić tabliczkę cmentarną z portretem?

Wystarczy wysłać cyfrową wersję fotografii na adres: calia.rozanscy@o2.pl z krótkim komentarzem dotyczącym kształtu tabliczki (tj.  mała tarcza, duża tarcza, prostokąt, albo owal jak na pierwszym foto) oraz koloru tła i postaci (czarno-biały, sepia lub kolory naturalne) 

lub wybrać się do biura zakładu pogrzebowego Calia Różańscy mieszczącego się w Czeladzi, z fotografią w formie papierowej.

tabliczki pogrzebowe, cmentarne, nagrobne ze zdjęciem - nowość

W ofercie posiadamy szeroki wybór tabliczek ze stali nierdzewnej na trumny, urny i krzyże. Wszystkie tabliczki posiadają wytrzymałość na warunki atmosferyczne to znaczy zabezpieczone są przed płowieniem i ścieraniem w gwarantowanym 5 letnim okresie ekspozycji na cmentarzu.

bottom of page